Drodzy Rodzice,

W minionym tygodniu odbyło się pierwsze zebranie Rady Rodziców w roku szkolnym 2018/2019, którą tworzą Wasi Przewodniczący klas i to przez nich macie bezpośredni kontakt z nami.
Zapraszamy na następne spotkanie, które odbędzie się 23 X o godz. 17:30 w stołówce szkolnej.
Adres e-mailowy Rady Rodziców to: radarodzicow37wroclaw@gmail.com
Prosimy także o zwracanie uwagi na tablicę ogłoszeniową Rady, która znajduje się przy drzwiach wejściowych do szkoły oraz na zakładkę Rady na stronie internetowej szkoły (Organizacja roku szkolnego – Rada Rodziców).
Chcemy poinformować Państwa iż składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2018/2019 wynosi 50 zł.
Jeżeli do szkoły uczęszcza więcej państwa pociech wówczas kwota ta będzie rozbita na klasy.
Przypominamy kwoty opłat za ksero:
– kl.1-7 20 zł
– klasy 8 oraz oddziały gimnazjalne 40 zł

Konto Rady Rodziców: 62 1020 5226 0000 6002 0534 3662

W imieniu Rady Rodziców bardzo dziękujemy za wpłaty dokonywane na wspólne konto. Dzięki tym funduszom możemy wesprzeć całą społeczność uczniowską, działania wychowawczo-opiekuńcze Grona Pedagogicznego oraz działania Dyrekcji mające na celu poprawę jakości nauczania naszych dzieci. Informacje dotyczące przeznaczenia zebranych środków w roku szkolnym 2017/2018 zostały zamieszczone w ostatnim biuletynie RR, który został rozesłany do wszystkich rodziców za pośrednictwem Librusa 21 czerwca 2018 roku. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za wsparcie i pomoc jaką mieliśmy do tej pory. Liczymy na większe zaangażowanie się Was w życie i funkcjonowanie szkoły, bo to dzięki temu będziemy mogli zrealizować plany, dzięki którym nasze dzieci będą uczyły się w jeszcze bardziej przyjaznej szkole.
Zachęcamy również do skorzystania z ubezpieczenia NNW w Szkole składka wynosi 43 zł, płatna na konto Rady Rodziców.
Pozostałe informacje będą zamieszczone w biuletynie Rady Rodziców. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za udział w spotkaniu, ciekawe rozmowy, spostrzeżenia i wnioski. Zachęcamy do dalszej współpracy.

Prezydium Rady Rodziców