W obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zaangażowała się właściwie cała szkolna społeczność, podejmując szereg różnorodnych działań mających na celu w godny sposób upamiętnić tę rocznicę.
Jednym z działań, w które zaangażowały się całe zespoły klasowe z wychowawcami, a czasem nawet rodzicami, był konkurs „A to Polska właśnie”. Celem konkursu było zadbać o wystrój klasy, który nawiązywałby do święta. Z podziwem patrzyło się na sale mieniące się barwami biało-czerwonymi, portretami ojców niepodległości, własnoręcznie wykonanymi pracami nawiązującymi do symboli Polski.
Za to zaangażowanie w wystrój klas wszystkim dziękujemy. Pragniemy jednocześnie zwrócić uwagę na zespoły klasowe, które zachwyciły nas dekoracją swoich sal.

Oddziały 0-3
I miejsce: klasy 2a i 2c
Wyróżnienie: klasa 1b

Oddziały 4-6
I miejsce: klasa 5a
II miejsce: 6a
III miejsce: 4a oraz 4c

Oddziały 7, 8 i 3 gim. :
I miejsce: 3d
Wyróżnienie: 8b
Gratulujemy pomysłowości i zaangażowania!

Nagrodą dla zespołów były nie tylko dyplomy z gratulacjami, ale też wielkie torby pełne słodkości. Serdecznie dziękujemy RADZIE RODZICÓW za zaangażowanie się w szkolne obchody 100-lecia odzyskanie niepodległości i za ufundowanie nagród dla zespołów klasowych.

Marlena Borowska