We wtorek, 2 września we wszystkich szkołach w Polsce rozpoczął się rok szkolny.
Uczniowie naszej szkoły, tradycyjne już, rankiem spotkali się w kościele pw. św. Andrzeja Boboli na uroczystej mszy świętej, a następnie przyszli do szkoły, gdzie wzięli udział w inauguracji nowego roku szkolnego 2019/2020.
Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego oraz odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała Pani Dyrektor Katarzyna Cichosz, która serdecznie powitała wszystkich uczniów, rodziców oraz nauczycieli i pracowników szkoły.
Następnie Pani Dyrektor przypomniała o 80-tej rocznicy wybuchu II wojny światowej. Wspomniała, jak ważna jest nasza pamięć o tych, którzy walczyli za nasz kraj.
W nowy rok szkolny wkroczyliśmy pełni zapału,  z nadzieją, że będzie on dla nas czasem wielu pozytywnych wrażeń i przeżyć.