Mikołajki z medalami dla  uczniów SP 37

W sobotę 7.12.2019 r.we wrocławskiej Hali AWF odbył się Turniej Karate Wrocław Open – Międzyszkolna Liga Karate. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 37 w składzie: Wiktor B., Krzysiek Sz., Kuba S., Bogdan B., Jagoda W., Amelia P., Kinga S., Hubert W. spisali się medalowo! Startowaliśmy w konkurencjach: kihon, kata indywidualne i drużynowe oraz kumite (walki). W zawodach startowało niemal 350 zawodników z wrocławskich placówek oświatowych w wieku od 3 do 15 lat.
Nasze medale:
Wiktor B. – II miejsce – kihon chłopców
Krzysiu Sz. – II miejsce – kata chłopców
Amelia P. – III miejsce – kata dziewcząt
Kinga S. – III miejsce – kata dziewcząt
Kinga S. – III miejsce – kumite dziewcząt
Pozostali zawodnicy stoczyli zacięte pojedynki o brązowe medale, plasując się tuż za podium. Jesteśmy bardzo dumni ze startu naszych kumiciarzy, dla wielu to był pierwszy start w walkach. Będziemy ćwiczyć dalej, w maju kolejne zawody wrocławskiej Międzyszkolnej Ligi Karate! Trzymajcie za nas mocno kciuki!

Turniej Karate o puchar Burmistrza Rudnej – 14.12.2019 – 200% normy!
Jeszcze emocje nie opadły po wrocławskim Turnieju Karate, a tu kolejne starty i medale!
Kuba S. jako jedyny reprezentant SP 37 dał z siebie 200%. Kuba zaliczył świetny start w konkurencji tor przeszkód, zdobywając ZŁOTY medal oraz w konkurencji kata – BRĄZOWY medal!
Serdecznie gratulujemy!