Na początku grudnia grupa uczniów z obecnych klas szóstych postanowiła napisać list do królowej Elżbiety II. Na zajęciach z języka angielskiego uczniowie klasy 6a oraz 6c wraz z nauczycielem języka angielskiego p. Justyną Gołąbkiewicz napisali list w języku angielskim do Królowej Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Każdy z uczniów przygotował własną kartkę świąteczną oraz prezent w postaci portretu Elżbiety II. Oprócz życzeń świątecznych z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia zawarli oni również informacje o Wrocławiu, naszej szkole oraz obchodzonych w Polsce tradycjach świątecznych. Mamy nadzieję, że wysłane pozdrowienia z Polski doszły na czas i z nadzieją czekamy na odpowiedź od Jej Wysokości.

Justyna Gołąbkiewicz