Najwierniejsi przyjaciele. Niezwykłe psie historie.
Renata Piątkowska

Opis wydawcy:
Niekiedy słyszymy historie o psach, które dokonały czegoś niezwykłego – uratowały człowieka, pomogły mu wyzdrowieć lub nie mogły się z nim rozstać. Takie przykłady psiej wierności, przywiązania i mądrości stały się inspiracją dla wzruszających i dających do myślenia opowiadań Renaty Piątkowskiej. Lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy kochają psy!

Kilka słów od bibliotekarki:
Książka jest zbiorem opowiadań powstałych na kanwie autentycznych historii. Jedne wesołe, inne smutne – wszystkie wzruszające. Znajdziecie tu m.in. historię znaną Wam z filmu o Hachiko. Doskonałe do samodzielnego czytania przez dzieci nawet w młodszym wieku – historie są krótkie, czcionka odpowiednia (również dziadek czy babcia bez okularów może poczytać wnukom. Do tego całostronicowe, ładne ilustracje. Polecam wszystkim!

Justyna Jarek