Droga Uczennico, drogi Uczniu!
a) robisz zdjęcia
b) czytasz książki
c) cechuje Cię pomysłowość?
Jeśli na powyższe twierdzenia odpowiedziałaś (-eś) chociaż raz twierdząco, całkiem możliwe, że ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Jeśli Twoje odpowiedzi były przeczące – cóż, i tak nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować swoich sił.
Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym „Przyłapani z książką” – na zwycięzców czekają cenne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców – bony na zakupy do Magnolii.
Na czym polega zadanie konkursowe? Zrób zdjęcie, na którym oddajesz się lekturze.
Daj się przyłapać z książką! Pokaż, co, gdzie i jak czytasz! I uwiecznij to na fotografii! Zaskocz innych swoją pomysłowością, poczuciem humoru.
Zdjęcie konkursowe prześlij na adres: m.borowska@sp37.info.pl do dnia 3 maja 2021 r. Plik podpisz swoim imieniem i nazwiskiem, a w tytule maila napisz: konkurs fotograficzny, podaj swoje imię i nazwisko oraz klasę. Jedna osoba może wysłać jedną pracę konkursową.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie 7 dni od dnia zakończenia konkursu. Zwycięzców w kategorii klas 4-6 oraz 7-8 wybierze trzyosobowe jury.
Konkurs organizowany jest w ramach obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

Marlena Borowska