JESTEŚMY GOTOWI! FINAŁOWY TYDZIEŃ PROJEKTU PHO3NIX ACTIVE SCHOOL

W blokach startowych czekają materiały filmowe przygotowane przez uczniów i nauczycieli z całej Polski, na które już od poniedziałku będziecie mogli oddać swój głos w rywalizacji o nagrody dla Naszej szkoły!
Mobilizujemy grono pedagogiczne, uczniów i rodziców, a także przyjaciół placówki i mieszkańców Naszego miasta do głosowania na przygotowany przez szkołę sportowy materiał video w ramach zmagań o tytuł:
NAJBARDZIEJ INSPIRUJĄCEJ DO AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ I SPORTU SZKOŁY W POLSCE!

TERMIN GŁOSOWANIA:
Głosujemy od 24 maja do 30 maja, a więc przez cały tydzień staramy się zaangażować możliwie największą grupę znajomych i przyjaciół do jednorazowego oddania swojego głosu na materiał konkursowy szkoły.

PLATFORMA DO GŁOSOWANIA:
Wszystkie zgłoszone filmy będą udostępnione na stronie internetowej PHO3NIX KIDS, w zakładce PHO3NIX ACTIVE SCHOOL, gdzie w prosty i szybki sposób każda zainteresowana osoba będzie mogła oddać swój głos.

LINK DO PLATFORMY, NA KTÓREJ ROZPOCZNIE SIĘ GŁOSOWANIE: https://pho3nix-kids.com/pho3nix-active-school

POPRAWNIE ODDANY GŁOS:
W chwili głosowania należy podać adres mailowy, a następnie potwierdzić oddany głos w wiadomości mailowej, klikając w link: POTWIERDZAM ODDANIE GŁOSU. Adres mailowy jest wykorzystywany wyłącznie w celu weryfikacji poprawnie oddanego głosu i nie będzie wykorzystywany w przyszłości.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:
Dnia 3 czerwca nastąpi oficjalne ogłoszenie wyników konkursu oraz kontakt ze zwycięskimi szkołami pierwszej edycji projektu PHO3NIX ACTIVE SCHOOL – NAJBARDZIEJ INSPIRUJĄCA SZKOŁA W POLSCE!

NAGRODY:
1 MIEJSCE – 10 TYSIĘCY DOFINANSOWANIA NA SPRZĘT SPORTOWY DLA SZKOŁY
2 MIEJSCE – 7 TYSIĘCY DOFINANSOWANIA NA SPRZĘT SPORTOWY DLA SZKOŁY
3 MIEJSCE – 5 TYSIĘCY DOFINANSOWANIA NA SPRZĘT SPORTOWY
100 SPORTOWYCH WARSZTATÓW DLA POZOSTAŁYCH SZKÓŁ, KTÓRE W GŁOSOWANIU UZYSKAJĄ NAJWIĘKSZĄ LICZBĘ GŁOSÓW!

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO GŁOSOWANIA!

Monika Dzwonek