W roku szkolnym 2020/2021 realizujemy szkolny program Rok olimpijski w SP37. Do tej pory udało nam się, dzięki materiałom edukacyjnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego, zrealizować ciekawe lekcje. Przy okazji nauczania zdalnego w klasach najmłodszych zrobiliśmy przepiękne prace i wystawę. Nasi najmłodsi uczniowie wykonywali rysunki maskotek olimpijskich. Niektórzy nawet pokusili się o projekt własnej maskotki olimpijskiej. Uczniowie starszych klas wykonywali prace plastyczne przedstawiające olimpijczyków.

Uczniowie, których prace pojawiły się na wystawie, otrzymali małe upominki ufundowane przez Polski Komitet Olimpijski.
Dodatkowo otrzymaliśmy plansze informacyjne, które będzie można podziwiać na bloku sportowym naszej szkoły.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom.
Pragniemy również podziękować Polskiemu Komitetowi Olimpijskiemu za współpracę oraz wsparcie naszych działań!

Monika Dzwonek