Wskutek przerażającej sytuacji za naszą wschodnią granicą, nasza szkoła włącza się w zbiórkę darów dla potrzebujących. Do współdziałania zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, pracowników szkoły oraz społeczność osiedla.

Zbierane będą m.in.:
– żywność, ale tylko ta długoterminowa jak makaron, ryż, konserwy itd.,
– batony energetyczne,
– mleko w proszku, żywność w słoiczkach dla dzieci,
– bandaże, plastry,
– oleje,
– pieluchy (także dla dorosłych),
– śpiwory, koce (nowe),
– środki higieny osobistej takie jak pasty do zębów, pieluchy, ręczniki papierowe,
– bielizna,
– świece, baterie czy zapalniczki i apteczki.

Dary można przynosić do szkolnej portierni. Bardzo proszę, aby, o ile to możliwe, dostarczać posortowane produkty, co znacząco ułatwi nam pracę (oddzielnie żywność, oddzielnie artykuły chemiczne itd.). Jeśli jest taka możliwość, prosimy, by produkty przynosić w kartonach. Mile widziane również same kartony.
NIE PRZYJMUJEMY: odzieży i paczek imiennych.

Ewa Tomaszewska