Do tradycji naszej świetlicy należy organizowanie różnego rodzaju wystaw tematycznych. W dniach 10-21 października będzie można oglądać świetlicową wystawę prac plastycznych pt. „ Zwierzęta świata”. Na wystawie zobaczymy prace plastyczne uczniów z klasy 3a, 3b, 2a oraz 1b. Prace zgromadzone na wystawie są bardzo różnorodne i wykonane wieloma technikami. W tworzeniu swoich prac dzieci korzystały z różnego rodzaju materiałów plastycznych oraz dekoracyjnych. Organizacja wystawy pozwoliła zachęcić uczniów do rozwijania własnej kreatywności i była ciekawą formą aktywnego spędzania wolnego czasu. Wszystkim autorom prac jak i  nauczycielom, pod kierunkiem których zostały one wykonane, serdecznie gratulujemy.

Organizator wystawy:
Katarzyna Cichosz