Rózga

Grzegorz Kasdepke

Opis wydawcy:

Dzieci często słyszą, że zamiast prezentu powinny dostać rózgę pod choinkę. Tymczasem często rózgę należałoby dać dorosłym.
Co kryje się pod tytułem „Rózga”?

Kornel chce mieć psa. Ale rodzice nie wierzą, że zajmie się nim, jak należy. Postanawiają jednak dać mu szansę – musi „zapracować” na ukochanego przyjaciela, udowodnić, że jest obowiązkowy i odpowiedzialny.

Niezwyłe, przewrotne, wzruszające i mądre opowiadanie Grzegorza Kasdepke  o dziecięcych marzeniach i ich urzeczywistnianiu nieraz okupionym wyrzeczeniami.

Recenzja bibliotekarki:

Bardzo dobra pozycja dla wszystkich dzieci marzących o psie oraz dla ich rodziców! Książeczka króciutka, z wygodną do czytania czcionką, bogato ilustrowana – do przeczytania na raz! Znajdziecie w niej również co nieco o relacjach w rodzinie, o nękaniu w szkole a nawet wątek sensacyjno – kryminalny. Szczerze polecam!

Justyna Jarek