Na początku kwietnia w ramach obchodów Roku Szymborskiej odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski dla klas 4-8, której patronką była właśnie polska noblistka.

Uczniowie swoimi interpretacjami wierszy poetki dostarczyli nam mnóstwo wzruszeń. I najchętniej nagrodziłybyśmy wszystkich za dobór tekstu, interpretację  i odwagę, bo trzeba mieć odwagę, by publicznie występować. Konkursy rządzą się jednak swoimi prawami i po burzliwych naradach jury postanowiło  przyznać następujące miejsca:

I miejsce w kategorii klas 4- 6  dla Julii Tomczyk z klasy 4b

I miejsce w kategorii 7-8 dla Julity Tomaszczyk z klasy 8a oraz wyróżnienie dla Justyny Baczyńskiej z klasy 8c.

Dzięki wsparciu finansowemu konkursu przez Radę Rodziców dziewczyny otrzymały karty podarunkowe na zakupy do CH Magnolia.

Gratulujemy!

M. Borowska i J. Jarek