2 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona. W tym roku szkolnym uczniowie z pomocą nauczycieli postanowili zorganizować koncert dla naszego Patrona – Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Po oficjalnym powitaniu przez panią dyrektor Katarzynę Cichosz nastąpiła część artystyczna. Rozpoczęła się występem klas 5a i 5b, które zaśpiewały „Pieśń do Kardynała Stefana Wyszyńskiego”. Następnie poszczególni uczniowie zaprezentowali swoje talenty muzyczne: uczeń z kl. 2b – Miłosz, zagrał na gitarze utwór „Idziemy na wycieczkę”,  Laura z kl. 5b zagrała na skrzypcach, Ula z kl. 2b wykonała utwór „I’m Tours”, grając na ukulele, Hania z kl. 5b zaśpiewała piosenkę „Zacznij od Bacha”. Uczniowie kl. 2b zaśpiewali piosenkę o Kardynale Stefanie Wyszyńskim oraz utwór „Nasza ojczyzna”, natomiast uczniowie kl. 5b zaprezentowali piosenkę „Płynie Wisła”.

Ponadto Pola i Tomasz z kl. 2b oraz Paulina i Klaudia z kl. 5b zaprezentowali utwory o Kardynale Stefanie Wyszyńskim napisane przez absolwentów naszej szkoły.

Agata Podgórska, Dorota Ziembicka, Paulina Kondek