16.06.2023 r. odbył się w naszej szkole Dzień Sportu.

Przez trzy godziny lekcyjne nasi uczniowie, ale także nauczyciele, mieli możliwość rywalizacji sportowej w swoich ulubionych dyscyplinach sportowych.
Tego dnia na sportowo bawiły się wszystkie klasy, grając między innymi w zbijaka, koszykówkę, piłkę nożną i siatkówkę, a także tenisa stołowego. Tego dnia nie wynik a radość z uprawiania sportu była najważniejsza, ale mimo tego rywalizacja była bardzo zacięta. Na szczęście wszystkie rozgrywki udało się przeprowadzić w duchu Fair – Play.
Najlepszym drużynom oraz zawodnikom rywalizującym w turnieju tenisa stołowego – wśród klas starszych medale wręczyły pani wicedyrektor Małgorzata Stachowiak oraz pani wicedyrektor Patrycja Blak.
Klasy młodsze otrzymają medale wkrótce.

Prawdziwym hitem sportowym okazał się turniej tenisa stołowego – w półfinale rywalizowała m.in. pani Małgorzata Raczkowska z panem Robertem Tomczykiem.
Natomiast w finale pani Małgorzata Raczkowska spotkała się ze swoim wychowankiem Miłoszem Grocholskim!

Wszystkim uczestnikom oraz kibicom dziękujemy!

Nauczyciele wychowania fizycznego