W dniach 18 – 19 grudnia odbył się świetlicowy kiermasz świąteczny, przygotowany przez dzieci i nauczycieli świetlicy. Można było kupić na nim słodkości i okolicznościowe ozdoby. Zainteresowanie kiermaszowymi stoiskami przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Jesteśmy wdzięczni kupującym za docenienie naszych wyrobów! Zebraliśmy łącznie 1864,53 zł.

Bardzo dziękujemy tym Rodzicom, którzy dostarczyli na kiermasz swoje słodkie wypieki – rozeszły się w mig.

Ogromny podziw należy się wszystkim świetliczakom zaangażowanym w organizację kiermaszu – za ich niezwykłe rękodzieło, kreatywne pomysły biznesowe (punkt zaplatania warkoczyków i malowania świątecznych obrazków), pełną zapału sprzedaż, ujawniającą prawdziwe talenty ekonomiczne i negocjacyjne oraz super umiejętności matematyczne (szybkie i bezbłędne liczenie).

Zebraną kwotę podzieliliśmy na dziewięć części – osiem z nich przeznaczonych jest na potrzeby ośmiu naszych grup świetlicowych (nowe zabawki, materiały do zajęć), dziewiąta dofinansuje wybrany cel charytatywny.

Dziękujemy!

Agata Tarnas-Tomczyk
w imieniu nauczycieli świetlicy