Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto, które przypomina o wielkiej wartości, jaką stanowi edukacja oraz o szczególnej misji polegającej na budowaniu fundamentów pomyślnej i lepszej przyszłości.
Z tej okazji, kierując się ku dobrodziejstwom nowoczesnej technologii, przedstawiamy Państwu nową odsłonę strony internetowej naszej szkoły. Jednocześnie do wszystkich Pracowników Szkoły kierujemy słowa szczerego uznania, szacunku oraz wyrazy wdzięczności za wysiłek i poświęcenie w realizowaniu trudnego, ale jakże pięknego powołania kształcenia dzieci i młodzieży. Życzymy wszelkiej pomyślności i satysfakcji zawodowej.
Rodzicom oraz Uczniom naszej szkoły składamy serdeczne podziękowania za wszystkie życzenia, kwiaty oraz dobre słowo, nie tylko od święta. Naszej wspaniałej społeczności uczniowskiej życzymy, aby czas spędzony w szkole był fascynującą, intelektualną przygodą oraz mądrą zabawą, wypełnioną twórczą energią.

Grono Pedagogiczne SP37