Z okazji święta naszej szkoły, które uroczyście obchodziliśmy 27 października, odwiedzili nas goście z zaprzyjaźnionej szkoły z Majdanu Wielkiego koło Zamościa. Tak się składa, że obie placówki wybrały na swojego patrona kard. Stefana Wyszyńskiego.
Grupa uczniów z dyrektor Małgorzatą Kawałek oraz nauczycielkami panią Joanną Kwiatkowską i Beatą Palonką wzięła udział w piątkowej uroczystości. W imieniu grona pedagogicznego i całej społeczności uczniowskiej szkoły w Majdanie Wielkim, pani dyrektor złożyła nam piękne życzenia i zaprosiła na rewizytę na Roztoczu. Oczywiście delegacja wzięła również udział w części artystycznej, która naszym gościom bardzo się podobała.
Korzystając z pobytu we Wrocławiu, Uczniowie i Nauczyciele zwiedzili pod opieką Strażnika Miejskiego pana Pawła Grąbczewskiego, Stare Miasto, Uniwersytet Wrocławski, Panoramę Racławicką oraz oczywiście wrocławskie ZOO.
Mamy nadzieję na kolejne wizyty naszych przyjaciół we Wrocławiu, a przede wszystkim w murach naszej szkoły.

Zachęcamy również do odwiedzania strony internetowej szkoły w Majdanie Wielkim:
http://www.spmajdan.krasnobrod.pl

Tekst i zdjęcia: Edyta Zgud-Pawelec