MBOW. 4 literki, a sprawa całkiem spora i ważna. O co chodzi? O naszą młodzież z Samorządu Uczniowskiego, z oddziałów gimnazjalnych. Co przeskrobali? Chciało im się chcieć 🙂
MBOW to skrót od Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego Wrocławia. Wymyślili, zaplanowali, napisali wniosek (pomogłyśmy) i WYGRALI 1000 złotych na realizację swojego projektu. To WIELOPOKOLENIOWE SPOTKANIE BOŻONARODZENIOWE.
6 XII czekamy na Was przy wejściu do szkoły – nie przegapicie tego miejsca, uwierzcie.
Co powiedzieć, żeby Was zachęcić do przyjścia?
Możecie liczyć na słodkości, kolędowanie, malowanie po kartkach i buziach, zabawę klockami, świąteczne zadania, odwiedziny w stajence, podróż sentymentalną i cudowną atmosferę.
Przeniesiemy Was na Biegun Północny, w świat zabawy. Spotkanie z Mikołajem w pakiecie. Podobno dla nas zrobi wyjątek i nie będzie pamiętał o złym zachowaniu. Cóż, zobaczymy.
O coś prosimy – o postawę świętego Franciszka. Chcemy pomóc zwierzętom – to nasza świąteczna akcja charytatywna. Tak łatwo pomagać – kilka monet wrzuconych do puszki, a radość i satysfakcja bezcenne.
Jarmark jest współfinansowany z środków Gminy Wrocław (Młodzieżowy Budżet Obywatelski Wrocławia) i skierowany nie tylko do uczniów, ale również do ich rodziców, dziadków, do mieszkańców osiedla. Zapraszamy na pyszne ciasta gimnazjalistów, kompot zrobiony z sercem przez nasze panie kucharki i po śliczne prace dzieci.

Samorząd Uczniowski, Joanna Kot i Patrycja Blak