Uczniowie klas drugich oraz trzecich oddziałów gimnazjalnych wzięli udział w konkursie:„IDIOMY W OBRAZACH” w języku angielskim oraz niemieckim. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Nagrody przyznaliśmy z podziałem na język angielski oraz niemiecki. W składzie jury znaleźli się następujący nauczycie: Marlena Borowska (j.polski), Dominika Folmer (j.angielski), Małgorzata Marczewska (j.niemiecki), Maciej Makosch (plastyka). Prace oceniano pod względem merytorycznym, estetycznym, a także w aspekcie kreatywności i pomysłowości uczniów.
Prace można oglądać w „Galerii za kratami”.

Oto lista naszych zwycięzców:

IDIOMY- j.angielski
1.Kamila Grabowska, kl.2D
2.Oliwia Tomczyk, kl.3A
3.Natalia Mazurek, kl.3A

IDIOMY- j.niemiecki
1.Alicja Cały,kl.2A
2.Emilia Golecka, kl.2A
3.Aleksandra Borusowska, kl.2A

Jeszcze raz dziękujemy za udział i gratulujemy! Pomysłowość Waszych kolegów oraz koleżanek sami podziwiajcie na zdjęciach poniżej.

Małgorzata Marczewska i Dominika Folmer

Obrazy zwycięzców: