20 października 2018 r. uczniowie SP 37 pojechali do Żar reprezentować Sekcję Zapaśniczą WKS Śląsk Wrocław na Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubuskiego (w ramach Międzywojewódzkiej Ligi Młodzików).
Na wyżej wymieniony turniej zapaśniczy pojechali Jakub (8a) , Adam (6a)  i Krystian (6a) razem z 12-osobową drużyną sekcji zapaśniczej i właśnie ta trójka z całej drużyny wywalczyła trzy złote medale Mistrzostw spośród całej drużyny!
Trzeba zaznaczyć, że Jakub wygrał pojedynek z aktualnym Mistrzem Polski i sięgnął po złoty medal. Dla Adama jak i Krystiana również był to ciężki turniej i jest to dobry prognostyk do zbliżających się Mistrzostw Kraju w tej grupie wiekowej.
Cała trójka jest w ścisłej grupie, która od września szykuje się na listopadowe Mistrzostwa Polski, które odbędą się w dniach 02-04.11.2018 r. w Janowie Lubelskim.
Trener Przemysław Kraczkowski, który prowadzi zajęcia w SP 37 jest bardzo zadowolony z występu chłopców, to właśnie ta trójka zawodników jest na każdym treningu i nie odpuszczają żadnych zawodów i ta praca –  którą włożyli we wszystkie treningi –  zaprocentowała na turnieju.