Mam talent. Kto tak o sobie mówi? Niewiele osób. A przecież każdy ma jakiś talent. Powinien tylko sprawdzić jaki. Może umie pięknie mówić. Albo potrafi pisać wiersze. Albo pomagać potrzebującym.

Podczas naszego Festiwalu Talentów kilka rzeczy przetestowaliśmy.
W Konkursie Talentów wzięło udział 17 osób z klas 4, 5 i 6. Zwyciężyły i karty podarunkowe do Magnolii otrzymały: Maria Bujak z 4b, Gabriela Eliaszczuk z 4d, Lena Baran 4b i Patrycja Lecka z 4d. Takie utalentowane? Dobrze. Zatem odgrażamy się – talenty wykorzystamy w przyszłym roku.

Odbyły się też pokazy taekwondo. Co więcej, podobały się. Dziękujemy naszym uczniom, Bartkowi i Filipowi Chojnackim, oraz ich trenerowi. W upale, 3 godziny pokazów… Chylimy czoła!

Oblężenie przeżyły (dobrze, że przeżyły) panie, które pokazywały swoje talenty – malarskie, w haftowaniu i szydełkowaniu. Bardzo dziękujemy za pomoc.

Stoiska samorządowe cieszyły się zainteresowaniem – dobrze zrozumieliście zasady zabawy – karteczka za działanie – za karteczki ciacho. Dorzuciliśmy wodę do picia przy konkurencji sportowej – było gorąco, uff, jak gorąco…

Pokazaliśmy prace podopiecznego OSTOI. Osoby z niepełnosprawnościami wspaniale wyrażają się przez sztukę.

Bez dwóch zdań w przyszłym roku rozwiniemy pomysł i skrzydła. Nasze i zdolnych uczniów.

Marlena Baran i Joanna Kot