Tegoroczny listopad nie rozpieszcza nas pod względem pogody. Jakoś trudniej wstać, ubrać się i wyjść do szkoły. Jak tu zaradzić na taki stan? Okazuje się, że wystarczy ogłosić konkurs na najbardziej przebraną klasę, by od samego rana w szkole swojej panowanie ogłosiły księżniczki, książęta, misie, Minionki i inne postaci rodem z bajek i baśni.

Niedawno obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek i to właśnie z tej okazji wspomniany konkurs. Każdy, kto przywdział wyjątkowe szaty, mógł liczyć na słodki drobiazg, który ufundowała Rada Rodziców (ogromnie dziękujemy za wsparcie). Wasze koleżanki z klasy 6a dokładnie wszystkich policzyły. Zgodnie z ogłoszonymi zasadami, konkurs wygrać miała klasa, w której znajdzie się największy procent osób przebranych w stosunku do całości. Tym samym wyniki prezentują się następująco:

1. miejsce – słodcy jak wata cukrowa uczniowie klasy 6d

2. miejsce – uroczy jak cukierki z bombonierki uczniowie klasy 2a

3. miejsce – lukrowani jak przepyszne pączki uczniowie z oddziału 0.

Wszystkim dziękujemy za udział w zabawie. Zwycięzcom gratulujemy. Już niebawem wpadniemy do Was z upominkami.

Ewa Tomaszewska