Piątkowym spotkaniem w fundacji „Przylądek Nadziei” zakończyliśmy niemal miesięczną akcję, podczas której zbieraliśmy fundusze na zakup prezentów dla młodych pacjentów oddziału onkologicznego. Przypomnijmy tylko, iż w naszej szkole odbyły się trzy „Słodkie poniedziałki” i to one przyczyniły się do tego, że mogliśmy zakupić naprawdę dużo książek oraz gier planszowych.

W piątek delegacja naszej szkoły miała okazję spotkać się z Panią Anną Szymańską, która opowiedziała o pracy fundacji oraz o jej podopiecznych. Nasi uczniowie dowiedzieli się wielu interesujących rzeczy, którymi z całą pewnością chętnie się podzielą ze swoimi klasami. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze i było dla nas wszystkich bardzo pouczające.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w naszą akcję, składamy serdeczne podziękowania i już dziś zapowiadamy, że nie było to ostatnie działanie, jakie w tym roku przeprowadzimy na rzecz „Przylądka Nadziei”.

Marlena Borowska i Ewa Tomaszewska