Schronisko we Wrocławiu to bardzo duży obiekt, w którym jednorazowo przebywa nawet 300 zwierząt. Utrzymanie ich jest kosztowne i wymagające, zwłaszcza że często trafiają tam chorzy czy zaniedbani podopieczni.
Jak co roku w naszej szkole staramy się wesprzeć podopiecznych TOZ Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.
Każda złotówka jest ważna i potrzebna.
Schronisko prosi o wsparcie finansowe!
TOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław
Numer konta bankowego:
84 1020 5242 0000 2402 0018 6742

Można też pomóc materialnie, przynosząc dary do szkoły do s.303 lub 211 do 16.12.2022.
Pomoc materialna:
Schronisko chętnie przyjmie dobrej jakości karmę suchą i mokrą dla psów i kotów oraz koce i ręczniki w dobrym stanie.

Potrzebne są środki pomagające w utrzymaniu schroniska (np. datki na zakup leków, opłacenie rachunków, zabiegów zewnętrznych i inne).

Koordynatorem akcji w naszej szkole jest klasa 8 b. Obejrzyjcie film, który zmontował Kuba z 8b i wesprzyjcie podopiecznych schroniska.

Uczniowie kl. 8 b
wych. Renata Stępień