W minionym tygodniu w naszej szkole rozpoczęliśmy projekt Mundial 2022. Uczniowie otrzymali zadania do wykonania w związku z rozpoczęciem Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Katarze. Na początek poznaliśmy państwa, które biorą udział w rozgrywkach. Odbyło się losowanie. Każda klasa wylosowała państwo, które przedstawiła na plakacie. Plakaty zostały umieszczone w szkolnej strefie kibica. W trakcie długich przerw obiadowych uczniowie mogą oglądać mecze, skróty meczów, które wyświetlane są na dużym ekranie. Przypominamy również, że w dniach kiedy Polska reprezentacja gra mecz, my kibicujemy już od rana. Obowiązują barwy narodowe, szaliki i inne gadżety kibica. Serdecznie zapraszamy Was do strefy kibica! Prezentujemy tam aktualna tabele i wyniki Mundialu 2022. Bądźcie z nami!

Nauczyciele wychowania fizycznego