Tradycja śpiewania kolęd jest nieodłącznym elementem okresu Świąt Bożego Narodzenia. 22 grudnia odbyło się w naszej szkole wspólne kolędowanie.

Wybrani uczniowie klas 4c, 5a, 7a, 8a, 8c i 8d przedstawili świąteczny program artystyczny. Były wiersze, kolędy i piosenki świąteczne, wykonane po polsku, niemiecku i angielsku. Davyd, uczeń z Ukrainy, zaprezentował świąteczną piosenkę Jingle Bells, grając melodię na ludowym instrumencie  – bandurze.

Następnie zaprosiliśmy wszystkich zebranych do wspólnego śpiewania. Wspólne kolędowanie wyzwoliło pozytywne emocje i wprowadziło nas w atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Małgorzata Marczewska, Judyta Szumna,

Natalia Lemiesz oraz katechetki