OBCHODY DNIA PATRONA – RELACJA Z CZĘŚCI SPORTOWEJ

2 czerwca odbyła się część sportowa obchodów Dnia Patrona.

W tradycyjnej corocznej imprezie biegowej – „Bieg dla Patrona” wzięli udział Nauczyciele z Dyrekcją Szkoły na czele, rodzice i oczywiście uczniowie z klas 1-8. W tym roku nasz bieg miał charakter charytatywny. Każdy przebiegnięty kilometr to konkretna suma pieniędzy przekazana na cel charytatywny.

W sumie wszyscy razem przebiegliśmy 59 km. Co dało kwotę 295zł (5zł za kilometr). Wkrótce pieniądze zostaną wpłacone na zbiórkę charytatywną wspierającą osoby w walce z chorobami nowotworowymi.

Ponadto odbył się zacięty mecz w siatkówkę pomiędzy nauczycielami a uczniami. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w tym wydarzeniu.

Dziękujemy klasie 6a oraz wolontariuszom za pomoc w organizacji biegu oraz meczu siatkówki. Dziękujemy również Dyrekcji Szkoły, która wraz z nauczycielami dała przykład sportowego ducha naszym wychowankom !

Poniżej galeria zdjęć.

Jacek Narojczyk