W piątek, już po zmroku, uczniowie klasy 4b zawitali do szkoły, aby wspólnie spędzić czas. Wieczór filmowy był pretekstem do integracji i umacniania więzi klasowych. Obejrzeliśmy animację o tym, że wszystkie emocje, i te przyjemne, i te nieprzyjemne, są tak samo ważne w życiu człowieka. Poznając losy jedenastoletniej Riley, bohaterki filmu W głowie się nie mieści, uczniowie mogli się przekonać, że rodzina czy przyjaciele, to bardzo ważne fundamenty w życiu każdego. A skoro o rodzinie mowa – rodzice zadbali o to, by ich pociechy głodne do domu nie wróciły. Dlatego dostarczyli do szkoły pyszną pizzę dla każdego. A ponieważ piątkowy wieczór upływał też pod znakiem zmagań polskiej reprezentacji w piłce nożnej, nie zabrakło też tych kibicowskich emocji.

Myślę, że dla uczniów klasy 4b piątkowy wieczór był przyjemnym doświadczeniem, które w swojej pamięci umieszczą w szufladzie z napisem „Miłe, szkolne wspomnienia”.

Marlena Borowska