W naszej świetlicy dużo się dzieje. Wciąż mamy nowe pomysły na ciekawe zajęcia i zabawy.
1 Listopada – Dzień Wszystkich Świętych skłonił nas do refleksji, zadumy i wspomnień o najbliższych, którzy już odeszli. Czas upłynął nam na świetlicy szkolnej pod znakiem tematów patriotycznych. 8 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Zdrowego Śniadania. Powstały przepiękne prace plastyczne. 22 listopada w kalendarzu świąt nietypowych obchodziliśmy „Dzień Kredki”. Mieliśmy szczególną okazję, by zastanowić się czy jesteśmy wobec siebie życzliwi, obchodząc „Dzień Życzliwości”. Nasypało śniegu 🙂 i trzeba było to wykorzystać, aby wybrać się na dwór i poszaleć. Odbyły się zajęcia otwarte, na których świetliczaki poznały metodę origami płaskie kółeczka i kirigami. Powstały fantazyjne rybki. Zapraszamy na fotorelację.
Sylwia Mirek-Matuszak
Wychowawca świetlicy klasy 1a