Dnia 14 lutego w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Zakochanych. Z tej okazji nauczyciele z zespołu lingwistów przygotowali kilka atrakcji. Podczas przerw uczniowie mieli sposobność zrobienia zdjęć w foto-budce z wykorzystaniem zabawnych strojów i rekwizytów. Zarówno młodsi jak i starsi uczniowie świetnie się bawili przebierając się i pozując do zdjęć. Zdjęcia wykonywał Milan z klasy 7b aparatem zakupionym z Laboratoriów Przyszłości.

Aby w tym dniu każdy mógł poczuć się lubiany, uczniowie z wychowawcami przygotowali drobne upominki dla uprzednio wylosowanych klas. Na szóstej lekcji „walentynkowi posłańcy” doręczyli babeczki, lizaki i inne upominki adresatom. Nauczyciele z radością obserwowali duże zaangażowanie uczniów w przygotowane zabawy.

Zabawie towarzyszył również konkurs na najładniejszą walentynkę z najciekawszym tekstem w języku obcym. Prace były oceniane w dwóch kategoriach.

Uczniowie nagrodzeni za najlepszą pracę pod względem plastycznym (głosami koleżanek i kolegów z klas IV – VIII) zostali:

Barbara Rynkowska kl. VIa (1 miejsce)

Maja Nowicka kl. Va (2 miejsce)

Nadia Socha kl. VIb (3 miejsce)

Za oryginalną treść w języku obcym jury złożone z nauczycieli lingwistów wyróżniło:

Nadia Socha kl. VIb (1 miejsce)

Ewa Grishenko kl. VIIa (2 miejsce)

Olga Fałowska kl. Vb (2 miejsce)

Despoina Josifidov kl. VIa (3 miejsce)

Wszystkim zwycięzcom oraz zaangażowanym w akcję bardzo dziękujemy.