W dniach 25 – 26 marca odbył się kiermasz świąteczny, przygotowany przez dzieci i nauczycieli świetlicy. Można było kupić na nim słodkości i okolicznościowe ozdoby.

Zainteresowanie kiermaszowymi stoiskami przeszło najśmielsze oczekiwania! Jesteśmy wdzięczni kupującym za docenienie naszych wyrobów! Zebraliśmy łącznie 2270,40 zł.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy dostarczyli na kiermasz swoje słodkie wypieki – rozeszły się w mig.

Ogromny podziw należy się świetliczakom zaangażowanym w organizację kiermaszu – za ich niezwykłe rękodzieło, kreatywne pomysły biznesowe (punkt zaplatania warkoczyków), pełną zapału sprzedaż, ujawniającą prawdziwe talenty ekonomiczne i negocjacyjne oraz super umiejętności matematyczne (szybkie i bezbłędne liczenie).

Zebraną kwotę podzieliliśmy na dziewięć części – osiem z nich przeznaczonych jest na potrzeby ośmiu grup świetlicowych (nowe zabawki, materiały do zajęć), dziewiąta dofinansuje wybrany cel charytatywny.

Dziękujemy!

Agata Tarnas-Tomczyk w imieniu nauczycieli świetlicy