Dla dwunastu uczniów z naszej szkoły ostatnie trzy dni były bardzo intensywne, a mianowicie dwie drużyny Dzieci Nowej Technologii (w składzie: Maria Nakonieczna 4 a, Zofia Nakonieczna 4 a, Anna Bogdańska 4 b, Julia Szkotak 4 b, Stanisław Czechowski 4 c; Jan Kamiński 4 c, Leonard Krawczyk 4 c) i Pomysłoworki (w składzie: Maja Drygas, Maja Sobolewska, Maja Kowalik, Alicja Jakubiak, Nikodem Hajduk, Michał Nowicki) reprezentowały naszą szkołę w  XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywnego Myślenia, która odbyła się w niedzielę, poniedziałek i wtorek w Hali Stulecia. W niedzielę drużyny wzięły udział w Ceremonii Otwarcia Olimpiady, zapoznały się z członkami innych drużyn, np. z Meksyku, z którymi DNT (Dzieci Nowej Technlogii) wykonały sobie wspólne zdjęcie. Ale może zobaczcie sami.

Poniedziałek i wtorek to czas przygotowań do wyzwań drużynowych, składania dekoracji, wspierania się i na końcu prezentacji przedstawienia przed gronem wymagających ekspertów. DNT przygotowały Grafikę skojarzeń a Pomysłoworki Musical Przeobrażeń. A oto fotorelacja.

Trenerka drużyny Dzieci Nowej Technologii: pani Joanna Osiniak.
Trenerki drużyny Pomysłoworki: pani Karolina Kosak i pani Kinga Polak.