Na początku października  odbył się w naszej szkole pierwszy czytelniczy konkurs dla uczniów, którzy książki darzą szczerą miłością. Zadanie konkursowe polegało na zredagowaniu listu do ulubionego bohatera literackiego.  Pretekstem do takiej formuły konkursu był obchodzony 9 października Międzynarodowy Dzień Pisania Listów.

Po długich i burzliwych obradach komisja konkursowa postanowiła uhonorować następujące autorki prac konkursowych:

I miejsce:  Julia Zając z klasy 7a, Małgosia Astriab z kl. 5b i Wiktoria Zięba z kl. 4 a.

Na wyróżnienie zasłużyły natomiast: Julia Doros i Julia Kalińska z kl.7c, Julia Tomczyk i Pola Gamska z kl. 5b oraz Wiktoria Nowak z kl.5a.

Wszystkie nagrodzone w konkursie uczennice otrzymały ocenę celującą z języka polskiego oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Dziękujemy Radzie Rodziców za finansowe wsparcie konkursu.

Gratulujemy zwyciężczyniom, a wszystkich zapraszamy do udziału w kolejnych czytelniczych wydarzeniach.

Borowska i J. Jarek