Z ogromną radością informuje, że w tym magicznym okresie Adwentu uczniowie klas 4a i 4b biorą udział w fascynującej przygodzie matematycznej! Nasza szkolna inicjatywa, Matematyczny Kalendarz Adwentowy, rozpoczęła się pierwszego grudnia i potrwa do 22 grudnia.

Każdego dnia nasi utalentowani uczniowie otwierają jedną tajemniczą paczkę, która skrywa w sobie niezwykłe zadanie matematyczne lub ciekawostkę. To nie tylko świetna zabawa, ale także doskonała okazja do rozwijania umiejętności matematycznych i rozbudzania ciekawości poznawczej.

Zachęcam wszystkich członków społeczności szkolnej do śledzenia postępów klas 4a i 4b, wspierania uczniów oraz dzielenia się entuzjazmem związanym z matematyką. Może to być także doskonała inspiracja dla innych klas!

Wierzę, że Matematyczny Kalendarz Adwentowy stanie się niezapomnianym doświadczeniem edukacyjnym i wprowadzi wszystkich w świąteczny nastrój pełen radości i pozytywnej energii.

Życzę wszystkim uczestnikom udanej zabawy i pełnych matematycznych odkryć przedświątecznych chwil!

Justyna Adamczyk