W piątek w bibliotece szkolnej odbyło się losowanie zwycięzców naszej wakacyjnej loterii czytelniczej. Przypominamy, że zadanie konkursowe polegało na wskazaniu rówieśnikom ciekawej książki do przeczytania w wakacje.

Na konkurs wpłynęło ponad 60 propozycji książek idealnych na wakacje! Jesteśmy pod wrażeniem i dziękujemy za zainteresowanie tym wyzwaniem czytelniczym!

Zwycięzców naszej zabawy wylosowała przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego, Hania Budner. Do kogo tym razem uśmiechnęło się szczęście?

W klasach I-III zwycięzcami loterii zostali chłopcy z klasy 2a: Michał Szkotak oraz  Przemek Banasik.

Natomiast w klasach IV-VI są to uczniowie klasy 4a: Tomek Wojciechowski i  Oliwia Skibińska.

Zwycięzcy zabawy otrzymali nagrody książkowe – wierzymy, że okażą się wspaniałymi wakacyjnymi lekturami.

Poza głównymi nagrodami książkowymi wylosowano jeszcze po dziesięcioro uczniów z każdej kategorii wiekowej, którzy otrzymali  drobny upominek ufundowany przez Radę Rodziców.

W klasach I-III są to (nazwiska podajemy w kolejności losowania):

Maciej Wydro (2a)

Tosia Świderska (2a)

Kuba Janiszewski (3b)

Natalia Budner (2a)

Olek Januszko (2a)

Mateusz Matczyszyn (2a)

Mikołaj Składzień (2a)

Lena Stpicka (2a)

Noemi Lipa (2a)

Zosia Bertrand (1b)

W grupie IV-VIII los uśmiechnął się do:

Poli Gamskiej (5b)

Elizy Wartacz (4a)

Julii Tomczyk (5b)

Janka Sosnowskiego (4a)

Heleny Kurpaskiej (5a)

Michała Ciesielskiego (4b)

Konstancji Krawczyk (5c)

Wojtka Sąpora (4b)

Kornelii Dąbrowskiej (5a)

Viktorii Kozoriz (4a)

Serdecznie gratulujemy!

Z wszystkich Waszych propozycji książkowych powstanie lista wakacyjnych książkowych przebojów, która będzie do pobrania ze strony szkoły.

Za ufundowanie nagród w loterii dziękujemy Radzie Rodziców.

1. Borowska, J. Jarek