W minionym tygodniu obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Szczęścia.

Uczniowie mieli okazję wziąć udział w konkursach na klasową pocztówkę i wiersz lub piosenkę o szczęściu. Natomiast rodzice uczniów i nauczyciele otrzymali zaproszenie do wysłuchania dr Ewy Woydyłło-Osiatyńskiej, która zna odpowiedź na pytanie: czy szczęścia można się nauczyć?

Na szkolnych korytarzach pojawiły się losy z dobrymi słowami, które każdy mógł wziąć dla siebie lub przekazać innej osobie.

Bardzo dziękujemy klasom: 2b, 6a i 8a, które przygotowały pocztówki z hasłem przewodnim tegorocznych obchodów Tygodnia Szczęścia- „Ciekawi siebie, ciekawi świata”. 😊

Na szczególne wyróżnienie zasługuje uczennica z klasy 8a oraz Karol Kuriata z klasy 7a, którzy podjęli wyzwanie i stworzyli autorskie wiersze.

Wspomniane prace można obejrzeć na szkolnej tablicy i w galerii zdjęć.

Zespół ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej